18 Березня, 2021 р., 15:01
Уряд продовжив карантин в Україні до 30 квітня 2021 року.
12 Березня, 2021 р., 11:48
12.03.2021 року відбулося позапланове засідання місцевої комісії Неліпинської сільської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами засідання складено відповідний Протокол, посилання на який додається нижче.
12 Березня, 2021 р., 11:21
     У Неліпинській територіальній громаді тривають моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних обмежувальних заходів та дотриманням карантинних обмежень особами, які перебувають на самоізоляції. До участі у перевірках на постійній основі залучаються представники органів місцевого самоврядування та працівники органів правоохоронної системи.
10 Березня, 2021 р., 13:41
     На виконання рішення позапланового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (Протокол №2 від 6 березня 2021 року), на території Неліпинської громади створено групу з числа працівників Неліпинської сільської ради, працівників Відділення №1 Мукачівського районного відділу поліції ГУ у Закарпатські області, Свалявського РВ ГУ ДПСС в Закарпатській області, Свалявського РВ УДСНС в Закарпатській області, Свалявської міжрайонної філії ДУ "ЗОЛЦ МОЗ України", яка здійснює перевірку (контроль) за дотриманням протиепідемічних обмежувальних заходів; дотриманням карантинних обмежень особами, які перебувають на самоізоляції.
01 Березня, 2021 р., 16:53
ОГОЛОШЕННЯ щодо одержання всіх видів державної соціальної допомоги для громадян Неліпинської сільської ради
01 Березня, 2021 р., 16:41
РОЗПОРЯДЖЕННЯ №4 "Про посилення протиепідемічних заходів на території Неліпинської сільської ради"