Вітання сільського голови з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2024 15:10

Сьогодні український народ відзначає важливу дату своєї багатовікової історії — День Соборності. Це свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Саме 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки – об'єднання  східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу.
Ми вкотре змушені боротися за нашу єдність, незалежність та свободу. За час повномасштабної війни ми довели, що ми сильна та незламна нація. Україна – єдина!
У цей святковий день  хочу побажати кожному українцю зберігати віру в себе, в свою Батьківщину. Пам’ятаймо, що сила духу, оптимізм, здатність знаходити спільну мову і здоровий патріотизм роблять націю сильною і нездоланною.
Тому єднаймося заради добробуту нашої країни. І нехай в кожній українській родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!
З Днем Соборності!

З повагою, сільський голова Василь БРУДНЯК