ОГОЛОШЕННЯ

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 199 від 20.05.2013 та Наказом Міністерства розвитку  громад та територій №  333 від 14.12.2021,   відділ містобудування, архітектури, земельних відносин, житлово-комунального господарства, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Неліпинської сільської ради інформує про початок роботи з проведення містобудівного моніторингу територій населених пунктів на території Неліпинської сільської територіальної громади (села Вовчий, Ганьковиця, Неліпино, Сасівка), на які розроблені генеральні плани, та підготовку аналітичного звіту.

Відділ містобудування, архітектури, земельних відносин, житлово-комунального господарства, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Неліпинської сільської ради починає збір вихідних даних до аналітичного звіту містобудівного моніторингу.

З метою вивчення громадської думки пропонуємо подавати пропозиції щодо необхідності здійснення моніторингу об’єктів містобудування та розвитку населених пунктів.

Пропозиції приймаються з 10 листопада 2022 року до 25 листопада 2022 року за адресою: вулиця Головна, 157, село Неліпино, Мукачівський район Закарпатської області, 89308  або на офіційну електронну адресу сільської ради: sr.04351529@nelipynska-gromada.gov.ua

Відповідальна особа: начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин, житлово-комунального господарства, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Неліпинської сільської ради Мигович Любов Миколаївна.

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електронну адресу фізичними особами – з зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення), юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

08 Серпня, 2023 р., 09:00
02 Грудня, 2022 р., 15:46
Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 199 від 20.05.2013 та Наказом Міністерства розвитку  громад та територій №  333 від 14.12.2021, відділ містобудування, архітектури, земельних відносин, житлово-комунального господарства, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Неліпинської сільської ради інформує про початок обговорення проекту аналітичного звіту з проведення містобудівного моніторингу територій населених пунктів Неліпинської сільської територіальної громади (села Вовчий, Ганьковиця, Неліпино, Сасівка), на які розроблені генеральні плани.