ОГОЛОШЕННЯ про початок обговорення проекту аналітичного звіту

Дата: 02.12.2022 15:46

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 199 від 20.05.2013 та Наказом Міністерства розвитку  громад та територій №  333 від 14.12.2021, відділ містобудування, архітектури, земельних відносин, житлово-комунального господарства, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Неліпинської сільської ради інформує про початок обговорення проекту аналітичного звіту з проведення містобудівного моніторингу територій населених пунктів Неліпинської сільської територіальної громади (села Вовчий, Ганьковиця, Неліпино, Сасівка), на які розроблені генеральні плани.

Прийом пропозицій та зауважень буде проводитись з  05 грудня 2022 року до 20 грудня 2022 р.

Зауваження та пропозиції до проєкту аналітичного звіту надсилати на електронну адресу сільської ради:   sr.04351529@nelipynska-gromada.gov.ua.

Аналітичний звіт (проект)

" scrolling="yes" src="https://drive.google.com/file/d/1Ki3AOCEZ37mi5iILo9kVQ18kpBOZAIhe/preview" width="640">