14 Липня, 2022 р., 15:26
Незважаючи на воєнний стан – на території Неліпинської громади розпочато ямковий ремонт найбільш проблемних ділянок головної дороги місцевого значення. Проводиться ліквідація ямковості, невеликих вибоїн та тріщин по вул. Головна від села Неліпино до села Сасівка.
05 Липня, 2022 р., 15:29
Аналіз наслідків збройного конфлікту, показує великомасштабні забруднення територій України, незнешкодженими мінами та вибухонебезпечними предметами, які представлені артилерійськими та інженерними боєприпасами, ракетами різних типів та їх вибухонебезпечними елементами, що призводить до значних втрат, як військових так і цивільного населення. З метою попередження нещасних випадків виконавчий комітет Неліпинської сільської ради просить користуватися наступними правилами у разі виявлення вибухонебезпечних предметів:
01 Липня, 2022 р., 11:56
28 Червня, 2022 р., 11:29