Неліпинська сільська рада

27 Травня, 2024 р., 08:40
Безоплатна правнича допомога
27 Травня, 2024 р., 08:25
  Відповідно до листа Міністерства економіки України від 14.05.2024 № 3612-07/35510-07 щодо проведення конкурсу “Ukrainian Enterprise Promotion Awards”, метою якого є сприяння розвитку та підтримки малого та середнього підприємництва на національному, регіональному та місцевому рівнях, оголошено конкурс у наступних категоріях:
22 Травня, 2024 р., 16:31
Знову зафіксовано випадок зараження чоловіка ботулізмом, внаслідок вживання в’яленої риби домашнього приготування, в Броварському районі Київської області. Мукачівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області нагадує Ботулізм — це харчове отруєння, що може призвести до тяжких наслідків. Водночас, у більшості випадків можна уникнути ботулізму, якщо дотримуватися простих, але дієвих правил при закупівлі, обробці, зберіганні та приготуванні продуктів харчування і сировини, а саме:
21 Травня, 2024 р., 10:53
24 травня 2024 року з 9:00 до 16:00 у місті Ужгород за адресою: Ректорат УжНУ (велика зала), 2 поверх, площа Народна, 3 відбудеться ІІ-й міжнародний Конгрес Координаційної платформи "ВзаємоДІЯ".
20 Травня, 2024 р., 14:29
На виконання пункту 36.2 Плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.04.2023 № 372-р, наказом Міністерства соціальної політики України від 16.03.2024 № 99-Н „Про деякі питання доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення” затверджено Методичні рекомендації щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення.
17 Травня, 2024 р., 10:59
У зв’язку з прийняттям Закону України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,   ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, Комунальне підприємство «Водопостачання та водовідведення» Свалявської міської ради Закарпатської області оприлюднило  публічну пропозицію (оферту) про укладення ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, а також власників (користувачів) індивідуальних (садибних) житлових будинків на офіційному сайті Свалявської міської ради https://svalyavska-gromada.gov.ua