07 Вересня, 2022 р., 15:54
05 Вересня, 2022 р., 10:08
За ініціативи Державного агентства рибного господарства та меліорації України на території Неліпинської територіальної громади відбулося зариблення водойм мальком струмкової форелі. 02 вересня представниками Закарпатського рибоохоронного патруля, державного підприємства «Свалявське лісове господарство», Неліпинської територіальної громади та просто небайдужих мешканців громади було випущено 5 тисяч екземплярів малька струмкової форелі у притоки р.Вича.
05 Вересня, 2022 р., 09:19
Благодійний фонд "Сильні" надає допомогу людям, які пережили сексуальне насилля під час війни.
02 Вересня, 2022 р., 08:38
Команда ГО "Вектор прав людини" спільно з партнерами у квітні започаткувала онлайнову лінію допомоги "Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану".