08 Грудня, 2023 р., 11:16
Загальні умови
06 Грудня, 2023 р., 14:23
За сприяння голови сільської ради та депутатського корпусу Неліпинської ТГ 6 грудня 2023 року на Вовчому було відкрито та освячено пам’ятний хрест на честь військовослужбовців 711 полку військової частини Т0950,  які віддали своє життя під час виконання бойового завдання в умовах небезпеки для життя.
01 Грудня, 2023 р., 11:40
         Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яку ініціював Перший всесвітній інститут жіночого лідерства у 1991 році. Дати початку та завершення кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
20 Листопада, 2023 р., 15:10
Загальні умови