10 Серпня, 2023 р., 13:58
Потреби ЗСУ сьогодні життєво важливі для нашого суспільства. Від єдності народу, фінансової та моральної підтримки, волонтерської діяльності також залежить результат війни. Україна вже показала приклади допомоги Збройним Силам. Неліпинська сільська рада не лишається осторонь суспільно-важливих проблем та займає активну позицію у питаннях допомоги ЗСУ.
04 Серпня, 2023 р., 16:02
На виконання доручення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичаних ситуацій від 04.08.2023 року №1, з метою вжиття необхідних превентивних заходів щодо попередження можливого руйнування мостів на території Неліпинської сільської ради, відповідно до розпорядження сільського голови від 04.08.2023 року № 86 "Про створення комісії з огляду мостових споруд", комісією проведено огляд конструкцій пішохідних мостів на території громади.