ЗІ СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Дата: 14.10.2024 08:46

Сьогодні, 14 жовтня, відзначають одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці.

Від щирого серця вітаю вас зі святом! Це день, який споконвіку об'єднує українців, дарує надію, захист і духовну силу. Пресвята Богородиця завжди була заступницею нашого народу, тож бажаю, щоб цей день надихав усіх нас на збереження вікових традицій, сили духу та любові до рідної землі, як це робили наші славні предки. Нехай Вона оберігає ваш дім від негараздів, а вашу родину - від труднощів. Бажаю здоров’я, щастя та спокою, щоб кожен крок був впевненим і благословенним.

Нехай сьогодні її святий Покров захистить ваші родини, принесе мир, благополуччя та гармонію у кожен дім. Хай вона веде нас шляхом любові, єдності та взаємопідтримки. Молімося за Україну, за перемогу і світле майбутнє!

Від усіх депутатів Неліпинської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе бажаю  всім мирного неба над головою!  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

сільський голова Василь БРУДНЯК