Інновації в медицині: IP офіс запроваджує проєкт Lab2Market MedTech

Дата: 03.06.2024 14:17

Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій разом з аналітичним центром та корпоративним акселератором, які входять до складу ISE Group (Innovation Startup Entrepreneurship Group), започатковують проєкт «Lab2Market MedTech».
Проєкт «Lab2Market MedTech» спрямований на підтримку та розвиток як команд, які тільки розробляють свою ідею, так і вже готових стартапів.
Проєкт складається з декількох етапів:
1) збір інформації про наявні інноваційні розробки у медичній сфері та проблем під час їх комерціалізації;
2) формування спеціалізованої менторської програми, яка включатиме питання розвитку малого інноваційного бізнесу, а також питання оформлення, охорони та комерціалізації інтелектуальної власності саме в медичній сфері;
3) подані проєкти буде поділено на групи в залежності від рівня готовності і запропоновано відповідну програму;
4) за результатами проходження менторської програми найкращі учасники зможуть презентувати свої розробки потенційним інвесторам.
Ініціатива відповідає на критичну потребу – Україна як ніколи потребує реалізації розробок для відновлення здоров’я захисників та цивільних осіб, які  постраждали внаслідок бойових дій. Це стосується дуже широкого профілю травм – і фізичних, і психологічних.
Цільова аудиторія – науковці, інноватори та підприємці, які хочуть реалізувати бізнес у сфері медичних технологій.

Участь у проєкті відкрита для всіх без обмежень за віком, статтю, місцемироботи, відомчою підпорядкованістю чи освітою, головною умовою є
приналежність до цільової аудиторії.
«Lab2Market MedTech» має на меті не лише відкрити нові можливості для медичних стартапів, а й зробити наше суспільство більш здоровим та інклюзивним.
Наразі триває перший етап – опитування про наявні інноваційні розробки у медичній сфері та проблеми під час їх комерціалізації, яке триватиме до 12.06.2024. Посилання на опитування: http://surl.li/qzygh.

У разі виникнення питань звертатися за тел. 099-926-57-66, Шумілов Андрій.