Неліпинська сільська рада

ВІТАННЯ З ДНЕМ МАТЕРІ

Дата: 10.05.2024 16:05
Кількість переглядів: 187

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначають День Матері – берегині українського роду. Цей день пройшов з тривогою на серці, адже в Україні йде війна і не одна мати чекає свою дитину живою і неушкодженою.

10 травня 2024 року у залі Неліпинської сільської ради відбулося вшанування матерів воїнів, які захищають суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України.

Під керівництвом директора клубу села Неліпино Тетяни Грабар з концертною програмою перед глядачами виступив колектив ,,Світанок”.

З нагоди прийдешнього свята матері захисників Неліпинської ТГ отримали квіти та символічні подарунки. Учасники колективу підготували для гостей свята патріотичну музичну програму. У кожному номері цієї програми звучало два головних слова: ,,Мама” та ,,Україна”.

Фото без описуФото без опису