Запрошуємо суб’єктів господарювання заповнити «Анкету експортера»

Дата: 15.04.2024 10:40

На виконання Програми формування позитивного міжнародного інвестиційного іміджу та залучення іноземних інвестицій У Закарпатську область на 2021-2025 роки облдержадміністрацією-обласною військовою адміністрацією проводиться оновлення Каталогу експортного потенціалу підприємств Закарпатської області, метою якого є проведення ефективної промоції українських товарів та послуг на світовому ринку, презентація якісних та конкурентоспроможних товарів/послуг для міжнародної спільноти.

Просимо представників бізнесу заповнити Анкету експортера для можливості розмітити інформацію про своє експортоорієнтоване підприємство на сторінках наступної редакції Каталогу експортного потенціалу підприємств Закарпатської області.

Заповнені анкети надсилайте на електронну адресу: sr.nelipyno@ukr.net