Пам’ятка щодо пожежної безпеки під час святкування Великодня

Дата: 29.03.2024 16:00

Наближається одне з найбільших релігійних свят – Світле Христове Воскресіння (Великдень).

Саме ця подія вимагає як від священнослужителів, так і від прихожан суворого дотримання вимог правил пожежної безпеки, адже під час масових заходів зростає загроза виникнення пожеж.

Задля недопущення виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій слід дотримуватись вимог пожежної та техногенної безпеки під час проведення богослужінь та релігійних заходів, а саме:

• підсвічники та інші пристрої, у яких використовується відкритий вогонь, повинні бути встановлені на негорючій поверхні, яка виступає за їх габарити не менше ніж на 0,5 м;
  • переносні пристрої, у яких використовується відкритий вогонь, не повинні встановлюватися на шляхах евакуації;
  • підсвічники та інші пристрої, у яких використовується відкритий вогонь необхідно розташовувати від горючих конструкцій та від горючи оздоблювальних матеріалів на відстані не менше ніж 1 м так, щоб унеможливити потрапляння відкритого вогню на будівельні конструкції або інші оздоблювальні матеріали та крапання горючої рідини на підлогу.

При виникненні пожежі або іншої надзвичайної ситуації не панікуйте, а організовано покиньте приміщення через евакуаційні виходи.

Необхідно пам’ятати, що пожежу легше попередити ніж загасити.

Тож, дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки у період Великодня, адже тільки від Вас залежить Ваша особиста безпека.