Неліпинський сільський голова Василь Брудняк перебуває з візитом у Словацькій Республіці

Дата: 29.03.2024 09:05

На запрошення очільника словацького муніципалітету, сільський голова відвідав село Шариське Ястраб’є з метою налагодження партнерських відносин, обміну досвідом та напрацювання спільних грантових проєктів, зокрема і в рамках Вишеградського фонду.
  Разом з старостою Любоміром Решетарем обговорили напрями подальшої співпраці та деталі щодо підписання меморандуму між словацьким муніципалітетом та нашою громадою.
  Ця угода підкреслить міцні та дружні відносини в сферах економіки, освіти, культури, охорони навколишнього середовища, тощо та передбачає обмін досвідом та підтримку контактів для реалізації завдань, які стоять перед нами у цих сферах.