ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ: У НЕЛІПИНСЬКІЙ ГРОМАДІ СТАРТУВАЛИ ЗМАГАННЯ

Дата: 01.03.2024 14:11

29 лютого  2024 року у Неліпинській громаді відбулося урочисте відкриття змагань ,,Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” серед учнів закладів загальної середньої освіти громади. Це змагання серед учнів України під гаслом ,,Разом переможемо!”. У сезоні 2023-2024 всеукраїнські шкільні ліги заплановано провести змагання з п’яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг, участь у яких взяли юнаки та дівчата Неліпинского ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Сасівської та Ганьковицької гімназій.

Проєкт створений за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та реалізується Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти України. Упродовж січня-травня 2024 року шкільні команди змагатимуться за першість з п’яти видів спорту.

Доєднався до масштабного руху ,,Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” очільник Мукачівської  РВА Едгар Токар та перший заступник Святослав Туз, які урочисто вручили м’ячі для команд. ,,Ми прагнули єдиного - щоб наші школярі відволіклись від буднів війни, згуртувались і займались спортом ще активніше. Ця мета досягнута.”–зазначив Едгар Токар.