Неліпинська сільська рада
Закарпатська область, Мукачівський район

Роз'яснення щодо Регіональної програми соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей на 2023-2024 роки

Дата: 11.01.2024 09:02
Кількість переглядів: 65

Неліпинська сільська рада інформує, що відповідно до Регіональної програми соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей на 2023-2024 роки (далі - Регіональна програма), матеріальна допомога в розмірі 5000,00 гривень учасникам бойових дій та військовослужбовцям у період запровадження воєнного стану в Україні (або одному з членів їх сімей), надавалась одноразово за зверненням з грудня 2022 по грудень 2023 року включно.

Враховуючи вищенаведене інформуємо, що з 1 січня 2024 року відповідно до додатку 3 до Регіональної програми існує можливість отримання матеріальної допомоги лише для військовослужбовців з числа поранених (травмованих), осіб з інвалідністю та сімей загиблих, зниклих безвісти, полонених. Механізм надання цих видів допомог передбачено Порядком надання матеріальної допомоги ветеранам війни, військовослужбовцям та членам їх сімей, відшкодування витрат за самостійне санаторно-курортне лікування ветеранам війни, Захисників і Захисниць України (додаток 3 до Регіональної програми).