День пам'яті Захисників України

Дата: 29.08.2023 09:20

Щороку 29 серпня наша країна відзначає День пам'яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. У цей день ми вшановуємо пам'ять воїнів, які віддали життя за Батьківщину.

Війна в Україні триває вже 9 років, а повномасштабне вторгнення - 1,5 року. За цей час тисячі хоробрих синів і дочок України загинули через військові дії. Кожен загиблий на фронті - це неоціненна втрата для країни і для сім'ї військового. Світла пам'ять воїнам світла, які встали на захист своєї Батьківщини і своєї сім'ї, не втікаючи від свого обов'язку. Нехай Господь Бог допоможе рідним пережити гіркий біль непоправної втрати.