ЗУСТРІЧ ПРАЦІВНИКІВ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДПС У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ З ПЛАТНИКАМИ ПОДАТКІВ ЩОДО НОВАЦІЙ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Дата: 16.08.2023 11:45

Свалявська ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області повідомляє, що 29 серпня 2023 року о 10 годині в приміщенні Полянської сільської ради, відбудеться виїзна зустріч працівників Головного управління ДПС у Закарпатській області з платниками податків Свалявської, Полянської, Керецьківської та Неліпинської ОТГ, щодо новацій податкового законодавства, передбачених Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», зокрема в частині реєстрації РРО або ПРРО.

Реєстрація учасників зустрічі о 9 год. 45хв.