ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА У ГАЛУЗІ РОСЛИННИЦТВА ТА ТВАРИННИЦТВА

Дата: 27.06.2023 08:38

Обласна військова адміністрація інформує, що на виконання „Програми розвитку і підтримки тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції в області на 2021 - 2025 роки”, затвердженої рішенням обласної ради 17.12.2020 № 64 (зі змінами) та „Програми розвитку та підтримки галузі рослинництва в області на 2021 - 2025 роки”, затвердженої рішенням обласної ради від 17.12.2020 № 65 (зі змінами) у поточному році передбачено фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету суб’єктам господарювання (юридичним особам, незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, фізичним особам-підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам) та сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам за наступними напрямами.

У галузі тваринництва для часткового відшкодування вартості:

-придбаного обладнання для молокопереробного заводу (цеху), м’ясопереробного заводу (цеху), забійно-санітарного пункту (бойні), підприємства з переробки вовни, підприємства з переробки шкур;

-придбаного обладнання для тваринницьких приміщень, доїльних залів, бджільництва;

-виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва

-забійно-санітарного пункту (бойні);

-закуплених племінних сільськогосподарських тварин;

- сертифікації виробникам продуктів із географічним зазначенням.

У галузі рослинництва для часткового відшкодування вартості:

-придбаного і встановленого поливного обладнання, поливних систем;

-вартості (без урахування податку на додану варті сть) за придбану техніку та обладнання (зокрема іноземного виробництва, що не виробляється в Україні).

Нижче наводимо для ознайомлення та використання у роботі відповідні Порядки використання коштів обласного бюджету, умови та вимоги Порядків використання коштів за напрямами підтримки.