Робочий візит голови Неліпинської громади Василя Брудняка до польської гміни Сувалки.

Дата: 22.06.2023 08:44

Міжнародне співробітництво та  обмін досвідом важливі для розвитку територіальної громади. Робочі поїздки голови, налагодження контактів за кордоном дають можливість заявити про громаду, її перспективи та спроможність.

У рамках налагодженої співпраці між громадами, сільський голова Василь Брудняк та керуюча справами Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч перебувають з робочим візитом у польській гміні Сувалки.

Мета візиту - встановлення партнерських зв’язків, розвитку транскордонного співробітництва та підготовка спільних проєктів у рамках програми транскордонного співробітництва INTERREG NEXT 2021-2027 «Польща - Україна».

Відрадно, що гміна Сувалки  також зацікавлена у співпраці з Неліпинською громадою та у підготовці спільних транскордонних проєктів. А  також у налагодженні зв’язків у гуманітарній, освітній, культурній, соціальній сферах.

Під час поїздки відбулися  робочі зустрічі з представниками управління гміни та керівниками закладів соціальної сфери.

Приємно відмітити, що закладена основа з налагодження дружніх зв’язків сприятиме розвитку територіальної громади та активізує роботу над спільними програмами і проєктами.