День дільничного офіцера поліції в Україні

Дата: 16.06.2023 10:09

З Днем дільничного офіцера поліції | Дніпровська районна державна  адміністрація

Щороку 18 червня відзначається професійне свято –

День дільничного офіцера поліції в Україні.

З нагоди професійного свята, щирі вітання від сільського голови

Василя БРУДНЯКА та від колективу Неліпинської сільської ради – найкращому працівнику дільничної служби Василю ТИТИНЦЮ

та всім українським дільничним інспекторам.

Професія та робота поліцейського офіцера на дільницях у містах та населених пунктах завжди пов'язана з чималими труднощами, вона відверто небезпечна, адже проблем завжди вистачає. На їхні плечі лягають і профілактичні заходи щодо запобігання крадіжкам, правопорушенням та розкриття злочинів. До них звертаються не лише громадяни. Від них залежить низка судових рішень, спокій у місцевих спільнотах міст та селах.

Висловлюємо слова подяки за відданість службі, роботі із забезпечення громадської безпеки, за гідне виконання своїх обов'язків та порядок на території громади. Нехай добро і щедра доля не оминають Вас! Бажаємо міцного здоров'я, особистого щастя, благополуччя, достатку і злагоди, успіхів у роботі, духовного піднесення на довгі роки, мирного неба та швидкої перемоги!