Співчуття

Дата: 14.06.2023 14:50

14 червня 2023 року, на 79  році життя перестало битися серце хорошої, щирої, доброї людини, колишнього голови Ганьковицької сільської ради

Дмитра Петровича Пукіша.

Дмитро Петрович жив гідно і чесно, працював не покладаючи рук і не знаючи втоми, тому і залишив нам по собі честь і добру славу. Тож віримо, що «Бог покликав його для нагород».

Проводжаючи в останню дорогу дякуємо йому за наполегливу працю,  корисні поради, гарні справи і добру вдачу.

Неліпинська  територіальна громада глибоко сумує і висловлює щирі співчуття рідним та близьким, друзям, знайомим та односельцям померлого.

Вічна, світла пам’ять про  Дмитра Петровича Пукіша  назавжди залишиться у наших серцях!