Проведено обстеження захисних споруд цивільного захисту на території громади

Дата: 03.06.2023 11:07

02 червня 2023 року на виконання протоколу №3 від 02.06.2023 року Мукачівської районної комісії з питань ТЕБ та НС представниками Мукачівського районного управління ГУ ДСНС України в Закарпатській області та Мукачівського районного управління поліції ГУ НП в Закарпатській області спільно з представниками виконавчого комітету Неліпинської сільської ради проведено комісійне обстеження захисних споруд цивільного захисту на території громади щодо їх готовності до використання за призначенням, забезпечення безперешкодного доступу до них населення, обладнання необхідним майном, наявності відповідних покажчиків руху, табличок тощо.

За результатами обстеження проведено  роз'яснювальну роботу з балансоутримувачами захисних споруд щодо порядку допуску населення до захисних споруд цивільного захисту за сигналом оповіщення цивільного захисту "Повітря тривога" та  відповідальності у разі невиконання законних вимог посадових осіб щодо заходів цивільного захисту в умовах воєнного стану.