Проведена нарада щодо створення в територіальних громадах оптимальної мережі закладів загальної середньої освіти

Дата: 17.05.2023 16:14

16 травня 2023 року департаментом освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації – Закарпатської обласної військової адміністрації проведено виїзну робочу нараду з керівниками місцевих органів управління освітою, закладів освіти та представниками засновників закладів освіти щодо вдосконалення мережі закладів загальної середньої освіти, проєкту утворення мережі комунальних ліцеїв та визначення пріоритетних напрямків діяльності комунальних ліцеїв до 2027 року.

Нарада відбулася під головуванням директорки департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Мар’яни Марусинець, яка наголосила на важливості створення в територіальних громадах оптимальної мережі закладів загальної середньої освіти з урахуванням соціально-економічної, демографічної ситуації, культурно-освітніх потреб жителів територіальних громад області, а також ефективного і раціонального використання матеріально-технічного, кадрового, фінансового, управлінського ресурсів та бюджетних коштів під час утворення мережі комунальних ліцеїв.

Заступник директорки департаменту освіти Михайло Шеверя проаналізував моніторинг наявної мережі закладів загальної середньої освіти Свалявської, Неліпинської та Полянської територіальних громад, детально розповів про створення проєктів мережі комунальних ліцеїв та шляхи забезпечення здобуття дітьми профільної середньої освіти у кожній територіальній громаді з дотриманням вимог статті 32 Закону України ,,Про повну загальну середню освіту”.

Олеся Греба ознайомила керівників закладів освіти територіальних громад з роботою системи електронних журналів та електронних щоденників на ліцензійних платформах ,,Нові знання”, ,,Human”, ,,Єдина школа” у закладах освіти.

До обговорення долучилися представники засновників закладів освіти Іван Русин, Іван Сай та начальники відділів освіти: Наталія Власик, Альона Куштан, Петро Лізанець та керівники закладів освіти.