Привітання сільського голови з Великоднем!

Дата: 16.04.2023 09:03

Шановна громадо!

Від імені виконавчого комітету Неліпинської  сільської ради та депутатів сільської ради восьмого скликання прийміть щиросердні вітання з радісними і величними Великодніми святами.

Нехай цей день принесе надію на нове життя, любов та злагоду. Бажаю всім, щоб  це свято стало початком нових звершень, нових досягнень і нових можливостей. Нехай Господь благословить Вас мудрістю, терпінням і вірою, а всі Ваші прагнення та мрії збуваються.

Нехай світло Христового Воскресіння, що уособлює торжество істини і велич духу, щедро обдарує вас небесними і земними ласками та щедротами, зміцнить здоров’я, принесе щастя, мир, добро і злагоду в кожну оселю, в кожну родину!

Чудо Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу, світла над темрявою. Бажаємо нам усім, щоб сонце Перемоги і Миру зійшло над Україною!

Сердечно бажаю здоров’я кожному з вас, миру і спокою,  благодаті й світлої Великодньої радості, здійснення найзаповітніших мрій, Перемоги і Миру.

сільський голова Василь Брудняк