З 1 квітня на Закарпатті розпочинається нерестова заборона

Дата: 05.04.2023 15:09

Заборона на добування (вилов) водних біоресурсів у рибогосподарських водних обєктах (їх частинах) Закарпатської області:

в корінних водах річок  - з 1 квітня по 20 травня 2023 року,

в придаткових водах – з 1 квітня по 30 червня 2023 року,

на водосховищах – з 1 квітня по 9 червня 2023 року.

Детальніше з наказом можна ознайомитись за посиланням - https://bit.ly/42G61qb

Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство гачковими знаряддями (добування) вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою. Забороняється здійснення будь-якого іншого способу вилову, в тому числі, з перевищенням дозволеної добової норми вилову – 3 кілограми та 1 екземпляр. Рибалити можна з берега за межами нерестовищ.

Інтерактивна карта дозволених ділянок- https://bit.ly/3nrxXOA

Перелік дозволених ділянок для лову (добування) водних біоресурсів  :

на р.Тиса

·         в адміністративних межах м. Рахів ( від перехрестя вул. Карпатська та вул. Привокзальна до перехрестя вул. Лазівська та вул. Миру);

·         в адміністративних межах м. Тячів (від перехрестя вул. Промислова та вул. Незалежності до перехрестя вул. Бардіївська та провулку Київського);

·         в адміністративних межах м. Хуст ( від кінця вул. Маркуша до кінця вул. Вокзальної);

·      в околиці м. Виноградів ( від готельно- розважального комплексу Чорна Гора до кінця вул. Буковинської в с. Мала Копаня);

на р. Уж

·     в околиці с. Кам’яниця Ужгородського району ( від готельно-розважального комплексу «Під замком» до автомобільного заїзду до пішохідного переходу комплексу  Скалка);

·        в околиці м. Ужгород ( від перехрестя вул. Ужанська та вул. Гранітна до кінця зони відпочинку на початку с. Оріховиця);

·      в адміністративних межах м. Ужгород ( від перехрестя вулю Бірковича та вул. Приладобудівна до житлового комплексу Парус – Ріверсайд на вул. Гленца)

на р. Латориця

·     в околиці м. Чоп ( від автомобільного з’їзду до станції Дачна до місяця впадіння меліоративного каналу в околиці с. Червоне);

·     в адміністративних межах м. Мукачево (від замку Паланок до кафе Якір по вул. І. Парканія);

·     в околиці м. Свалява ( від ТОВ Форшнер Україна Полата до з’їзду з траси Е50 до Дому молитви ХВЄ с. Сусково).

Водосховища:

·         Вільшанське (Теребле- Ріцьке) – з лівого берегу від першого заїзду вверх по течії до початку с. Мерешор);

·         Роман Потік (Горбок) – ділянки, що розташовані у верхній частині водосховища на північний схід від мостових перходів траси Н09.

В Управлінні Державного агентства меліорації та рибного господарства у Закарпатській області функціонує телефонна «гаряча лінія» (098) 585-61-64. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства - прохання повідомляти за вказаним номером телефону.