На території Неліпинської сільської ради проведено  день благоустрою (толока).

Дата: 24.03.2023 15:53

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуНа виконання розпорядження Неліпинського сільського голови від 23.03.2023 року 30 Про благоустрій населених пунктів, проведення   акції   „Закарпаттю  – чисте довкілля”,  місячника „Чисті узбіччя”  та встановлення  єдиного дня з очищення  території  громади ”, 24 березня 2023 року на території Неліпинської сільської ради проведено  день благоустрою (толока). В акції взяли участь учасники освітнього процесу закладів освіти, установи та організації Неліпинської сільської територіальної громади.

На виконання вищезазначеного розпорядження просимо всіх мешканців громади, керівників підприємств. установ та організацій залучитись до акції „Закарпаттю  – чисте довкілля” та  місячника „Чисті узбіччя” та привести в належний стан прилеглі території до власних територій, земельних ділянок та  придорожніх канав.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису