Привітання сільського голови з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 29.12.2022 13:43

Від імені виконавчого комітету Неліпинської  сільської ради та депутатів сільської ради восьмого скликання прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Різдво та прийдешній Новий рік зустрічаємо у час війни.
З Божою допомогою, гуртуючись і підтримуючи одне одного, українці перемагають ворога і темряву. У ці хвилини наші захисники і захисниці боронять вогонь життя і любові своїх домівок та сімей.
Це велике свято зігріває душі усіх християн, єднає всіх українців усього світу, об’єднує всі покоління силою любові, миру і добра.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.

Хай цьогорічне Різдво принесе нашій країні Перемогу, знищить все зло, а доля більше не буде випробовувати нас на міцність! Хай Господня сила та опіка будуть завжди поряд, зміцнюють нашу віру, розтоплюють наші серця та дають нам впевненість робити успішні кроки!

Бажаю Вам та вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя, миру, спокою і злагоди, впевненість у майбутньому!

З повагою, голова  Неліпинської сільської ради

Василь БРУДНЯК