ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення Детального плану території та Звіту про Стратегічну Екологічну Оцінку

Дата: 26.11.2022 14:20

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення Детального плану території та Звіту про Стратегічну Екологічну Оцінку до Детального плану території для  оформлення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд в с. Ганьковиця урочище «Млаки» Мукачівського району.

Неліпинська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості  до Детального плану території для  оформлення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд в с. Ганьковиця урочище «Млаки» Мукачівського району та громадського обговорення по  Звіту про Стратегічну Екологічну Оцінку.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Детальний план території для  оформлення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд в с. Ганьковиця урочище «Млаки» Мукачівського району

Мета розробки детального плану :

• реалізація положень генерального плану с. Ганьковиця, Мукачівського району;
  • нові діючі нормативні документи містобудівної політики;
  • вирішення концепції перспективного розвитку проектованої та прилеглих територій з визначенням чіткого зонування;
  • наміри замовника.

Детальний план розроблено на підставі рішення XIV сесії VIII скликання Неліпинської сільської ради №227 від 09 грудня 2021 року та Завдання на проектування.

Замовник містобудівної документації – Неліпинська сільська рада.

Розробник Детального плану території та Звіту про Стратегічну Екологічну Оцінку – ФОП Сакулич І.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАЄ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Неліпінська сільська рада

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення документу Державного планування та Звіту про Стратегічну Екологічну Оцінку до Детального плану території розпочнеться з дня їх оприлюднення –

26 листопада 2022 року на сайті Неліпінської сільської ради   https://nelipynska-gromada.gov.ua/dpt-gankovicya-15-51-52-15-11-2022/       та в ЗМІ, газети « РІО » № 48 від 26.11.2022 р.;

«Вісник Свалявщини» № 47 від 26.11.2022 р. , і триватиме  до 26 грудня 2022 року.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до Детального плану території та Звіту про Стратегічну Екологічну Оцінку. Усі зауваження та пропозиції до Детального плану території Звіту та про Стратегічну Екологічну Оцінку, одержані протягом встановленого законом строку підлягають обов'язковому розгляду замовником.

ДАТА, ЧАС ТА МІЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ТА ОБГОВОРЕННЯ.

Місце ознайомлення з Детальним планом території та Звітом про Екологічну Стратегічну Оцінку  – в приміщенні Неліпинської сільської ради за адресою: Закарпатська область, Мукачівський район, село Неліпино, вул. Головна № 157

Презентація, прилюдне експонування Детального плану території та Звіту про Екологічну Стратегічну Оцінку, громадські слухання та обговорення   відбудуться в приміщенні Неліпинської сільської ради 26 грудня 2022 року 15:00 год. к.ч.за адресою: Закарпатська область, Мукачівський район, село Неліпино, вул. Головна № 157.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАВУВАЖЕННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ ТА ПРОПОЗИЦІЙ

Пропозиції та зауваження до Детального Плану Території та Звіту про Стратегічну Екологічну Оцінку приймаються в письмовому вигляді  в приміщенні Неліпинської сільської ради за адресою: 89308, Закарпатська область Мукачівський район село Неліпино, вул. Головна № 157, тел. 0313333221,

E-mail: sr.04351529@nelipynska-gromada.gov.ua,  до 26 грудня 2022 року.

Пропозицій та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.