ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ НА ТЕРИТОРІЇ НЕЛІПИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Дата: 20.10.2022 14:45

Відповідно до рішення ради оборони області від 20.10.2022 року №48 "Про невідкладні заходи для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави"  введеного в дію  розпорядженням в.о. голови Закарпатьскої ОВА 20.10.2022 №680 встановлено:

- обов'язкове обмеження споживання електричної енергії для суб'єктів господарювання області в період з 7.00 год. до 23.00 години

Відповідним рішенням також рекомендовано обмежети побутове споживання електричної енергії фізичним особам.

Звертаємо Вашу увагу!

Відповідно до Постанови КМУ від 21.03.2007 р. №507 рішення Ради оборони області є обов’язковим для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території області, громадянами.

Враховуючи вищенаведене, виконавчий комітет Неліпинської сільської ради просить суб'єктів господарювання та фізичних осіб на території громади неухильно дотримуватися прийнятого рішення Ради оборони області з метою зниження навантаження на електромережі, щоб уникнути так званих "віялових" відключень.