Кабінет Міністрів просить громадян обмежити споживання електроенергії з 17:00 до 23:00

Дата: 12.10.2022 09:38

Очільник уряду зазначив, що Росія продовжує масовану атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури другий день поспіль.

"Уже зараз енергетикам та рятувальникам вдалося відновити електропостачання в більшості регіонів. У 3,8 тис. населених пунктів повернулося світло. Стабілізовано постачання електрики в західних областях, практично повністю заживлений Харків і Харківська область. Тривають відновлювальні роботи для забезпечення енергоживлення центральних регіонів та Києва. Їх планується завершити протягом кількох днів", – написав прем?єр.

Водночас прем'єр наголосив, що РФ не зупиняється у своїх спробах зруйнувати енергетичну інфраструктуру України.

Шмигаль також розповів, що 10 жовтня українці у всій країні, відгукнувшись на заклик, добровільно зменшили споживання електроенергії в середньому на 10%.