Привітання з Днем працівників освіти

Дата: 30.09.2022 15:29

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ПЕДАГОГІЧНОЇ НИВИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти!

Високе покликання ПЕДАГОГА - є визначальним для держави і суспільства, особливо в реаліях сьогодення, коли головний акцент нового навчального року зосереджений на безпеці його учасників!

Працюючи в умовах воєнного стану, Ви продовжуєте творчо і самовіддано відкривати своїм вихованцям нові істини, робити наукові винаходи, пізнавати таємниці природи... Ви навчаєте працювати, розвиваєте творчі здібності, виховуєте, вчите любити свою рідну Україну.

Кожен із нас розуміє, що примноження інтелектуального потенціалу нації - це справа невтомного працівника галузі освіти.

Особливі вітання педагогічним працівникам, які сьогодні на заслуженому відпочинку. Низький уклін Вам за вагомий внесок у розвиток освіти. Ваші мудрість і знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили звання вчитель – провідника вічних цінностей. Щороку наша освітянська родина поповнюється молодими кадрами, які з вдячністю використовують досвід ветеранів-педагогів, а також впроваджують сучасні інноваційні технології.

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Все буде Україна! Слава Воїнам! Слава Україні!

Василь Брудняк, сільський голова та

колектив відділу освіти, культури, молоді та спорту

Неліпинської сільської ради