НЕЛІПИНСЬКА ГРОМАДА ВІТАЄ З ЮВІЛЕЄМ СЕКРЕТАРЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.09.2022 08:56

Сьогодні, 28 вересня 2022 року найкращі вітання шлемо в день народження Мориляк Світлані Михайлівні, секретарю Неліпинської сільської ради. В цей чудовий день вітаємо Вас – нашу дорогу ювілярку з днем народження, відповідального працівника, мудру колегу, вірну подругу і дивовижну жінку. Пройдено значний відрізок життя, в якому було все – і радість удачі і образа розчарувань. Але, не дивлячись ні на що, Ви зуміли дійти до великої красивої дати. І у Ваші золоті п’ятдесят ми бажаємо Вам, щоб у Вашому житті було якомога більше світлих днів, щоб поруч з Вами завжди знаходилися люблячі і гідні люди. Ми впевнені в тому, що Ваші чарівність, професіоналізм і наполегливість в досягненні поставлених цілей і далі будуть приносити Вам заслужені перемоги.

Нехай здоров’я буде міцним, життя – цікавим, активним, сім’я – надійною, великою, дружною. Нехай душа не втомлюється мріяти і радіти, серце – любити, губи – посміхатися. Щасливих і довгих днів, відданих друзів і море позитиву.

З ювілеєм Вас, шановна Світлано Михайлівно!

колектив, виконавчий комітет та депутатський корпус

Неліпинської сільської ради