Щодо можливості подання заяви для оздоровлення дітей  на території області пільгових категорій та дітей ВПО

Дата: 04.08.2022 09:14

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ .

Виконком Неліпинської  сільської ради повідомляє, що згідно листа департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА у серпні місяці поточного року є можливість подати заяву для оздоровлення дітей  на території області пільгових категорій та дітей ВПО, а саме :

- діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;
- діти-напівсироти;
- діти, постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;
- діти-інваліди;
- діти з багатодітних родин;
- діти з малозабезпечених родин;

-діти військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, журналістів, шахтарів, які загинули під час виконання посадових обов’язків;
- діти ВПОякі будуть оплачуватись за рахунок державного, обласного бюджетів та благдійних організацій.

Для цього потрібно звернутись з підтверджуючими документами про пільгову категорію до УСЗН Мукачівської РДА з віддаленим місцем роботи за адресою, м.Свалява, вул. Визволення №21/1.

Виконавчий комітет Неліпинської сільської ради.