На території Неліпинської громади розпочато ямковий ремонт найбільш проблемних ділянок головної дороги місцевого значення

Дата: 14.07.2022 15:26

Незважаючи на воєнний стан – на території Неліпинської громади розпочато ямковий ремонт найбільш проблемних ділянок головної дороги місцевого значення. Проводиться ліквідація ямковості, невеликих вибоїн та тріщин по вул. Головна від села Неліпино до села Сасівка.

Ремонт дорожнього покриття розпочато за сприяння  сільського голови Василя БРУДНЯКА та спільними силами небайдужих підприємств: ТОВ «Прогрес-С» (директор Олександр ДІДОВИЧ), ТОВ «Форшнер Україна» (директор Антонін БЕНЬОВСЬКІ), ТОВ НВП «Грифсканд-Свалява» (директор Роман ВЕНТИК), ТОВ «Транс-П» (директор Михайло ЛИВЧ) та депутата обласної ради Мирослави ЛИВЧ.

Фото без опису1