Продовжуємо підтримувати українських захисників

Дата: 24.06.2022 15:45

Продовжуємо підтримувати українських захисників

Передаємо автомобіль захисникам УкраїниФото без опису

Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці: на фронті і в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги. Один із способів допомоги ЗСУ: передати автомобілі на користь військових потреб.

У цей непростий час для України, важливо розуміти, що кожен повинен робити все від нього залежне для наближення нашої перемоги. Нині головним завданням чи не для кожного з нас стала всебічна допомога українській армії, аби вона якнайшвидше вигнала окупанта з нашої землі, – зазначив очільник громади Василь Брудняк.

23 червня 2022 року вдруге Неліпинською сільською радою передано транспортний засіб у державну власність на користь ЗСУ за сприяння керівника ТОВ ,,Прогрес-С” Олександра Дідовича за підтримки депутата Неліпинської сільської ради Федіра Фалеса.

Дякуємо усім, хто долучився!