Щирі вітання сільського голови з професійним святом –  Днем медичного працівника!

Дата: 17.06.2022 14:15

Дорогі наші медичні працівники!

Всі ті, до кого кожний з нас звертається з моменту свого народження і протягом усього життя!

Прийміть щирі вітання з професійним святом –  Днем медичного працівника!

День медичного працівника України – світле свято наших лікарів, фельдшерів і медсестер, водіїв «Швидкої допомоги», санітарок і лаборантів, ветеранів охорони здоров’я, тих, хто охороняє здоров’я жителів нашої громади.

Тепер, у надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Ви рятуєте  людей, лікуєте, ведете профілактичну роботу, вірні своїй справі. За це Вам велика вдячність «люди в білих халатах». Низький уклін Вам за вірність благородному покликанню і обов’язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Щиро бажаю усім, хто турбується про здоров’я і життя громадян, міцного здоров’я, завзяття, творчої наснаги, гарного настрою та мирного неба. Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

сільський голова Василь Брудняк