Передаємо автомобіль захисникам України.

Дата: 14.06.2022 09:47

Передаємо автомобіль захисникам України.

Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці: на фронті і в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги. Один із способів допомоги ЗСУ: передати автомобілі на користь військових потреб.

09 червня 2022 року  депутатським корпусом  Неліпинської сільської ради було прийнято рішення про безоплатну передачу транспортного засобу у державну власність на користь ЗСУ.

Сподіваємося, що авто, яке ми передаємо на передову, добре послужить нашим військовим. Адже дякуючи нашим хлопцям та всім захисникам ЗСУ – ми маємо наші будні, – наголосив Василь Брудняк.

Очільник громади додав, що спільними зусиллями підприємців (Михайло Сокач, Володимир Бруняк, Леонід Зайцев, Олександр Цуканов, Віталій Лемак) автомобіль було максимально укомплектовано та підготовано до відправки.

Внесок кожного, хай і невеликий, робить велику спільну справу, адже добре споряджений боєць – це живий боєць, який наближає Україну до миру.

Наша сила в тому, що ми допомагатимемо стільки, скільки зможемо! Щодня, щохвилини, щосекунди. Слава нашим захисникам. Слава нашим незламним українцям.

Разом ми наближаємо нашу перемогу!