Привітання сільського голови

Дата: 02.06.2022 09:08

Привітання сільського голови

Шановні жителі села Неліпино!

У цей святковий день щиро вітаю вас із храмовим святом Вознесіння Господнього! Вознесіння Господнє – одне з дванадцяти головних православних свят.

Воно має велике значення для християн, адже встановлене на згадку про визначну євангельську подію – Вознесіння Спасителя на Небеса.

У цей день в усіх православних храмах лунають святкові дзвони, проводяться урочисті служби, а за святковим столом збирається родина, щоб спільно вознести до Бога молитви подяки та прохання за мир, здоров’я і благословення на всі добрі справи.

Бажаю вам Божої прихильності до кожної вашої молитви, непохитної віри та гармонії в душі.

У цей святковий день вітаю Вас з Вознесінням Господнім. Нехай Ваша душа буде чистою, а серце – люблячим. Бажаю вам отримувати задоволення від кожного дня і не забувати дякувати Господу за кожну прожиту хвилину.

Нехай Вознесіння Господнє подарує вашому серцю віру, вашому розуму – надію, а вашому здоров’ю – силу. Нехай люди, яких ви зустрінете, будуть праведними, а дороги, якими ви підете, ведуть вас до справжнього щастя!

Божого Вам благословення! Здоров’я та мудрості! Миру та спокою!

Бережіть себе та своїх рідних.

З повагою сільський голова Василь БРУДНЯК.