Вічна пам’ять Людині, Учителю, Наставнику

Дата: 27.04.2022 15:53

Вічна пам’ять Людині, Учителю, Наставнику

26 квітня 2022 року перестало битися серце вчительки початкових класів Неліпинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, старшого учителя

Решетар Наталії Андріївни.

З глибоким сумом жителі села Неліпино сприйняли звістку про смерть Наталії Андріївни. Життя її обірвалося несподівано. Тяжкої, непоправної втрати зазнали колеги, учні, батьки, громада. 45 років свого життя вона присвятила вчительській професії.

Пішла з життя Людина, Вчитель, Наставник –  чуйна, добра, хороша. Протягом цих років вона простеляла дорогу у доросле життя випускникам, сіяла добре і вічне у душі кожної дитини. Любили і поважали її колеги, батьки, учні за чуйне і добре серце, за материнську теплоту і розуміння, за те, що вона завжди підтримувала ініціативу, заохочувала творчість, помічала і схвалювала найменшу іскринку нового. Її життя - це її скарб, подарований людям, людським душам, друзям, дітям, онукам. Совісна і чутлива, добра і справедлива, висококваліфікований педагог, мудрий порадник і наставник. Все своє життя вона жила з гадкою про тих, кому віддавала знання майже півстоліття. Всі її пам’ятали і завжди дякували за науку.

Пам’ять про Наталію Андріївну назавжди залишиться у здійснених мріях і задумах випускників, вдячних серцях колег.

Неліпинська громада, освітянська спільнота, батьки та учні висловлюють щире співчуття рідним та близьким  Наталії Андріївни.