На позачерговій сесії сільської ради затверджено Програму Неліпинської сільської територіальної громади з організації та забезпечення територіальної оборони, призову на строкову службу та військово-патріотичне виховання населення на 2022-2025 роки

Дата: 15.02.2022 16:08

Сьогодні питання національної стійкості  до  загроз є серед ключових завдань України за умов агресії проти нашої держави. Національний спротив не просто об'єднав територіальну оборону, рух опору, а й підготовку громадян до національного спротиву.

Задля ефективної роботи сьогодні, 15 лютого 2022 року,  рішенням  позачергової шістнадцятої сесії восьмого скликання  затверджено Програму Неліпинської сільської територіальної громади з організації та забезпечення територіальної оборони, призову на строкову службу та військово-патріотичне виховання населення на 2022-2025 роки. На дану Програму  з місцевого бюджету виділено 100 тис.грн.