Дата: 12.01.2022 15:57

11 січня 2022 року проведено перше засідання робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Неліпинської сільської ради. За результатами засідання робочої групи був скадений протокол відповідно до якого учасниками робочої групи проведено обговорення основних аспектів документа державного планування "комплексний план просторового розвитку території", визначено перелік основних заінтересованих сторін при розробці завдання на комплексний план, визначено тематичні напрямки та загальні пріоритети розвитку Неліпинської територіальної громади.

За результатами проведеного засідання робочою групою було вирішено прийом пропозицій до розроблення комплексного плану території Неліпинської сільської ради від фізичних та юридичних осіб продовжити до 15 лютого 2022 року.

Наступне засідання робочої групи заплановане на 21.01.2022 року.

З протоколом засідання робочої групи можна ознайомитися нижче.

ПРОТОКОЛ №1