Святкування Дня захисника і захисниці України.

Дата: 13.10.2021 13:02

Ще біль не пройшов.

Ще руїни – як шрами.

Але на обличчі – веселий спокій…

Гояться довго глибокі рани.

А рани воїнів – завжди глибокі.

Ліна Костенко

Саме під таким гаслом  12 жовтня 2021 року на території Неліпинської сільської ради відбулися урочистості з нагоди Дня захисника і захисниці України, який  нероздільно пов’язаний із розвитком українського війська та його військових традицій.

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, а віднедавна й День захисника і захисниці України.

З цієї нагоди в нашій громаді  відбулись тематичні заходи, метою яких було: вшанування українських захисників різних часів, виховання почуття патріотизму, свободи, людської і національної гідності, готовності до захисту національних інтересів України. В знак пошани відбулося покладання квітів до обеліска „Мати жде солдата”.

З вітальним словом до учасників бойових дій звернувся сільський голова Василь Брудняк. Подякував мужнім та відважним воїнам за стійкість, патріотизм та відвагу, проявлену під час ведення бойових дій в зоні ведення антитерористичної операції, побажав усім мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

В приміщенні будинку культури с.Неліпино було проведено урочистий захід, на якому з концертною програмою виступили учні Неліпинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів під керівництвом завідувача клубу с.Неліпина Тетяни Грабар. В залі лунали вірші, пісні і танці. Хвилиною мовчання в  цей день згадали загиблих воїнів і подякували всім громадянам, які присвятили життя захисту Української держави.