ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ СПІВПРАЦІ З АСОЦІАЦІЄЮ "ЄВРОРЕГІОН КАРПАТИ-УКРАЇНА

Дата: 10.07.2021 10:43

9 липня  2021 року в рамках конференції «Карпати - 30» оголосили переможців двох наборів в рамках Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад.  7,9 млн грн грантових коштів з обласного бюджету та 9,6 млн грн з державного отримають громади Карпатського регіону. З рекордної кількості проєктних заявок - 472 заявки - визначено 80 проєктів-переможців, по 20 у кожній з областей.

Програма допомагає громадам вирішувати проблеми у різних галузях, завдяки чому Карпати стають туристично привабливими, безпечними, спортивними.

З радістю повідомляємо, що Неліпинська громада серед переможців конкурсу зі своєю програмою - "Спортивна громада - здорова громада", яка передбачає будівництво двох сучасних спортивних майданчиків на території Сасівської та Ганьковицької гімназій.

Велика подяка  директору Асоціації органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати - Україна" Галині Литвин,  керуючій справами Закарпатської обласної ради Мирославі Ливч за те, що стимулюють і надихають на нові ідеї. Також висловлюємо подяку всім тим, хто причетний до проєкту.