4 липня - День Національної поліції України

Дата: 04.07.2021 06:00

Шановні правоохоронці!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Національної поліції України! Кожен день, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя, стоїте на варті правопорядку.

Вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Бажаю вам, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів. Бажаю вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра й благополуччя!

З повагою, сільський голова Василь Брудняк.