Кафедра економічної теорії економічного факультету УжНУ запрошує на навчання за новітніми та перспективними спеціалізаціями "Логістика" та "Міжнародна комерція".

Дата: 27.05.2021 13:38

Мета кафедри економічної теорії: формування професійних компетентностей і навичок у висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців у  сфері логістики та міжнародної комерції, а також надання сучасних та актуальних знань і умінь для успішного використання знань та набутого досвіду у майбутній діяльності.

Серед широкого спектру спеціальностей економічного факультету, на кафедрі здійснюється підготовка за спеціалізаціями "Логістика" та "Міжнародна комерція", до якої залучені викладачі кафедри та представники бізнесу.

У відео нижче, студенти економічного факультету, розповідають  про причини вступу та переваги навчання за освітніми програмами «Логістика» та «Міжнародна комерція»

Посилання на відео: Економічний факультет УжНУ. Освітня програма Логістика або Міжнародна комерція»