Суботник з благоустрою на території Неліпинської громади

Дата: 26.04.2021 10:27

На виконання розпорядження сільського голови №61 “Про проведення суботника з благоустрою на території Неліпинської територіальної громади”, 23 квітня 2021 року проводився суботник з прибирання території населених пунктів громади та берегів річки Латориці.

Було очищено від чагарників, пластику та іншого побутового сміття всі населені пункти громади (Неліпино, Сасівка, Вовчий, Ганьковиця). В заході благоустрою взяли участь працівники сільської ради, відділу освіти, дитсадків, шкіл, представники депутатського корпусу та активні громадяни під особистим контролем сільського голови Брудняка В.В.

Приємно коли навколо тебе, твого робочого місця чи житла чисто та охайно. На жаль, проблема сміття, забруднення навколишнього середовища з кожним роком стає все актуальнішою та гострішою. А тому, взявши участь в даному заході, учасники намагалися внести хоча б маленьку, але свою частку у вирішення даної болючої та дуже актуальної проблеми.

Шановні Мешканці громади! Просимо долучитися до вказаних заходів та прибрати прилеглу до своїх домогосподарств територію.