МОН планує запровадити єдину централізовану базу даних позашкілля

Дата: 30.03.2021 14:08

Міністерство освіти і науки України та ІТ-компанія «SoftServe» підписали меморандум про співпрацю, який передбачає цифрову трансформацію позашкільної освіти шляхом створення єдиної централізованої бази даних та запровадження електронної освітньої системи.

«Наразі ми працюємо над створенням інформаційно-аналітичної системи у сфері позашкільної освіти. Ця ланка освіти спрямована на розвиток здібностей дітей та молоді у науці, культурі, спорті, техніці, різних видах творчості. Участь дітей у різних гуртках є важливою складовою становлення особистості та розвитку здібностей, зокрема реалізації можливостей дітей з особливими освітніми потребами», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький розповів, що система допоможе користувачам:

• обирати найближчі за місцем проживання та напрямом діяльності гуртки, клуби, секції;
  • бачити графік роботи та популярність гуртка (відвідуваність, наповненість груп);
  • моніторити рівень матеріально-технічного забезпечення закладів позашкільної освіти та бачити кадрову наповнюваність (профілі педагогів та відгуки на кожен заклад).

Запланований функціонал буде доповнюватись і розширюватись відповідно до наповнення системи та потреб користувачів.

Проєкт реалізується спільно з Міністерством молоді та спорту України і Міністерством культури та інформаційної політики України.

На фото – варіант дизайну майбутнього сайту.

Фото без описуЗа матеріалами Міністерства освіти і науки України