Перевірка за дотриманням карантинних обмежень

Дата: 18.03.2021 15:01

Уряд продовжив карантин в Україні до 30 квітня 2021 року.

На всій території України діють карантинні обмеження, які відповідають «жовтому» рівню епідемічної небезпеки, та триватимуть з 24 лютого до 30 квітня 2021р.

З 26 лютого на Івано-Франківщині, з 1 березня на території Чернівецької області, з 3 березня на території Житомирської області, а з 8 березня на території Закарпатської області запроваджено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. В Вінницькій, Донецькій, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській областях запроваджено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Фото без описуВ свою чергу, в Неліпинській громаді продовжуються моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних обмежувальних заходів та дотриманням карантинних обмежень особами, які перебувають на самоізоляції. До участі у перевірках на постійній основі залучаються представники органів місцевого самоврядування та працівники органів правоохоронної системи.

Фото без описуЗа порушення умов карантину передбачаються відповідні покарання.

• Штраф від 1 до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17-54 тис грн) або арешт на 6 місяців
  • Обмеження або позбавлення волі на 3 роки, якщо такі дії призвели або могли призвести до поширення хвороби.
  • Позбавлення волі на термін від 5 до 8 років, якщо порушення правил обсервації спричинило смерть або інші серйозні наслідки для третіх осіб

Не наражайте на небезпеку себе та близьких. Залишайтеся вдома.